IAS012ZJ-3
Bel Power Solutions
Producto No:
IAS012ZJ-3
Descripción:
DC DC CONVERTER 15V 12W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 800mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 34V
Control Features Enable, Active High
Series IAS (12W)
Power (Watts) 12 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 86%