IB047-KMKM-6.0IN
Amphenol Times Microwave Systems
Producto No:
IB047-KMKM-6.0IN
Descripción:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 6"
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Plug
Ingress Protection -
Color Blue
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 2.92mm Plug
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz