IB047-SMSM-12.0IN
Amphenol Times Microwave Systems
Producto No:
IB047-SMSM-12.0IN
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Ingress Protection -
Color Blue
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 27 GHz