ICE3AR10080CJZXKLA1
Infineon Technologies
Producto No:
ICE3AR10080CJZXKLA1
Paquete:
PG-DIP-7-1
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Topology Flyback
Mounting Type Through Hole
Voltage - Breakdown 800V
Product Status Active
Supplier Device Package PG-DIP-7-1
Internal Switch(s) Yes
Control Features -
Series CoolMOS™, CoolSET™F3R
Power (Watts) 22 W
Fault Protection Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Frequency - Switching 100kHz
Voltage - Start Up 17 V
Mfr Infineon Technologies
Duty Cycle 75%
Output Isolation Isolated
Package Tube
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 10.5V ~ 27V