ICM0805ER371M
Vishay Dale
Producto No:
ICM0805ER371M
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
En stock : 6890
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 450mOhm
Impedance @ Frequency 370 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.057" (1.45mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ICM-0805
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 280mA