ICM12-300
Tri-Mag, LLC
Producto No:
ICM12-300
Fabricante:
Tri-Mag, LLC
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 30V 12W
En stock : 473
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension 2.32" L x 1.61" W x 1.24" H (59.0mm x 40.9mm x 31.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 400mA
Series Tri-Mag®, ICM12 (12W)
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 30V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC