Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ICM7245BIM44ZT
Fabricante:
Paquete:
44-MQFP (10x10)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC DRVR 16 SEGMENT 44MQFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Digits or Characters | 8 Characters |
| Configuration | 16 Segment |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 44-MQFP (10x10) |
| Series | - |
| Package / Case | 44-QFP |
| Display Type | LED |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | - |
| Base Product Number | ICM7245 |