ICP581323PA-01
Renata Batteries
Producto No:
ICP581323PA-01
Fabricante:
Renata Batteries
Descripción:
BATT LITHIUM 3.7V 145MAH
Guía del usuario
Standard Charge Current -
Termination Style Wire Leads
Discharge Rate -
Battery Cell Size -
Voltage - Rated 3.7 V
Size / Dimension 0.98" L x 0.52" W x 0.24" H (25.0mm x 13.2mm x 6.2mm)