ICS-41350
TDK InvenSense
Producto No:
ICS-41350
Fabricante:
TDK InvenSense
Descripción:
MIC MEMS DIGITAL PDM OMNI -32DB
En stock : 203393
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Frequency Range 50 Hz ~ 40 kHz
Shape Rectangular
S/N Ratio 64dB
Output Type Digital, PDM
Termination Solder Pads
Size / Dimension 0.138" L x 0.104" W (3.50mm x 2.65mm)
Current - Supply 750 µA
Direction Omnidirectional
Height (Max) 0.039" (0.98mm)
Product Status Active
Voltage Range 1.65 V ~ 3.63 V