Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ICS841608AKI
Fabricante:
Paquete:
32-VFQFPN (5x5)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CLOCK GENERATOR 32VFQFPN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:8 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5x5) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Series | FemtoClock® |
| Input | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Type | Clock Generator, Fanout Distribution, Multiplexer |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | HCSL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 125MHz |
| Base Product Number | ICS841608 |