Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ICS874003AG-04LF
Fabricante:
Paquete:
20-TSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 20TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 1:3 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| PLL | Yes |
| Series | FemtoClock® |
| Input | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 320MHz |
| Base Product Number | ICS874003 |