Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ICS93716AF
Fabricante:
Paquete:
28-SSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Main Purpose | Memory, DDR |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:6 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | Clock |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 2.7V |
| Output | Clock |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 233MHz |
| Base Product Number | ICS93716 |