Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ICS97U877AKT
Fabricante:
Paquete:
40-VFQFPN (6x6)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC DRIVER PLL 40VFQFPN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 1:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (6x6) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Series | - |
| Input | Clock |
| Type | Driver, PLL |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Output | SSTL-18 |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 370MHz |
| Base Product Number | ICS97U877 |