Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ICS97ULP877AHLFT
Fabricante:
Paquete:
52-CABGA (4.5x7.0)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CLOCK DRIVER 1.8V LP 52-BGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Main Purpose | Memory, DDR2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 1:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 52-CABGA (4.5x7.0) |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | Clock |
| Package / Case | 52-VFBGA |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Output | SSTL-18 |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 410MHz |
| Base Product Number | ICS97ULP877 |