IDC5020ER151M
Vishay Dale
Producto No:
IDC5020ER151M
Descripción:
FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.205" (5.21mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 150 µH