IDCP1813ER100M
Vishay Dale
Producto No:
IDCP1813ER100M
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 10UH 1.15A 182MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.15 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 182mOhm Max
Inductance 10 µH