IDCP1813ER1R0M
Vishay Dale
Producto No:
IDCP1813ER1R0M
Descripción:
FIXED IND 1UH 3.8A 33 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 33mOhm Max
Inductance 1 µH