IDCP1813ER2R2M
Vishay Dale
Producto No:
IDCP1813ER2R2M
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 2.6A 47 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 47mOhm Max
Inductance 2.2 µH