IDCP1813ER680K
Vishay Dale
Producto No:
IDCP1813ER680K
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 68UH 460MA 1.117OHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 460 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.117Ohm Max
Inductance 68 µH