IDCP2218ER330M
Vishay Dale
Producto No:
IDCP2218ER330M
Descripción:
FIXED IND 33UH 880MA 230MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 880 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 230mOhm Max
Inductance 33 µH