IDCP3916ER101M
Vishay Dale
Producto No:
IDCP3916ER101M
Descripción:
FIXED IND 100UH 740MA 340MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 740 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 340mOhm Max
Inductance 100 µH