IDCS2512ER102M
Vishay Dale
Producto No:
IDCS2512ER102M
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.4Ohm Max
Inductance 1 mH