IDCS2512ER472M
Vishay Dale
Producto No:
IDCS2512ER472M
Descripción:
FIXED IND 4.7MH 60MA 13.9OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 60 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13.9Ohm Max
Inductance 4.7 mH