IDCS5020ER390M
Vishay Dale
Producto No:
IDCS5020ER390M
Descripción:
FIXED IND 39UH SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 39 µH