IDCS7328ER470M
Vishay Dale
Producto No:
IDCS7328ER470M
Descripción:
FIXED IND 47UH 2.4A 97 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.300" (7.62mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 97mOhm Max
Inductance 47 µH