IDCS7328ER471M
Vishay Dale
Producto No:
IDCS7328ER471M
Descripción:
FIXED IND 470UH 730MA 1.08OHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.300" (7.62mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 730 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.08Ohm Max
Inductance 470 µH