IDCS7328ER681M
Vishay Dale
Producto No:
IDCS7328ER681M
Descripción:
FIXED IND 680UH 640MA 1.4OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 960mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.300" (7.62mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 640 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm Max
Inductance 680 µH