Renesas Electronics America Inc
Producto No:
IDT70P3337S233RM
Fabricante:
Paquete:
576-FCBGA (25x25)
Lote:
-
Descripción:
IC SRAM 9MBIT PAR 576FCBGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 233 MHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 512K x 18 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 576-FCBGA (25x25) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Access Time | 7.2 ns |
| Memory Size | 9Mbit |
| Package / Case | 576-BBGA, FCBGA |
| Technology | SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | IDT70P3337 |