IFCM30T65GDXKMA1
Infineon Technologies
Producto No:
IFCM30T65GDXKMA1
Descripción:
IPM IGBT 650V 30A 24PWRDIP MOD
Guía del usuario
Series CIPOS™
Type IGBT
Configuration 2 Phase
Package / Case 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
Voltage 650 V
Voltage - Isolation 2000Vrms
Mfr Infineon Technologies
Package Tube
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Current 30 A