Hogar / Fixed Inductors / IFSC1111ABER100M01
minImg
IFSC1111ABER100M01
Vishay Dale
Producto No:
IFSC1111ABER100M01
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 10UH 1A 336 MOHM SMD
En stock : 7859
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.114" L x 0.114" W (2.90mm x 2.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 336mOhm Max
Inductance 10 µH