Hogar / Fixed Inductors / IFSC1111AZER100M01
minImg
IFSC1111AZER100M01
Vishay Dale
Producto No:
IFSC1111AZER100M01
Descripción:
FIXED IND 10UH 800MA 340MOHM SMD
En stock : 1968
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 520mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.117" L x 0.117" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 340mOhm Max
Inductance 10 µH