Hogar / Fixed Inductors / IFSC1111AZER4R7M01
minImg
IFSC1111AZER4R7M01
Vishay Dale
Producto No:
IFSC1111AZER4R7M01
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 1A 200 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 750mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.117" L x 0.117" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 4.7 µH