Hogar / Fixed Inductors / IFSC1515AHER150M01
minImg
IFSC1515AHER150M01
Vishay Dale
Producto No:
IFSC1515AHER150M01
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 15UH 1.25A 222MOHM SMD
En stock : 11990
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.25 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 222mOhm Max
Inductance 15 µH