Hogar / Fixed Inductors / IFSC1515AHER2R2M01
minImg
IFSC1515AHER2R2M01
Vishay Dale
Producto No:
IFSC1515AHER2R2M01
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD
En stock : 617
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 45mOhm Max
Inductance 2.2 µH