Hogar / Fixed Inductors / IFSC1515AHER6R8M01
minImg
IFSC1515AHER6R8M01
Vishay Dale
Producto No:
IFSC1515AHER6R8M01
Descripción:
FIXED IND 6.8UH 1.9A 115MOHM SMD
En stock : 10144
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 115mOhm Max
Inductance 6.8 µH