IHB4BV332K
Vishay Dale
Producto No:
IHB4BV332K
Descripción:
FIXED IND 3.3MH 1.7A 773 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.030" (26.16mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.600" Dia (40.64mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 773mOhm Max
Inductance 3.3 mH