IHB5BV3R3M
Vishay Dale
Producto No:
IHB5BV3R3M
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 36.2A 2 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.450" (36.83mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 36.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.600" Dia (40.64mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2mOhm Max
Inductance 3.3 µH