Hogar / Common Mode Chokes / IHCM2321AAEG121N10
minImg
IHCM2321AAEG121N10
Vishay Dale
Producto No:
IHCM2321AAEG121N10
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
CMC 120UH 25A 2LN 480 OHM SMD
En stock : 373
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.8mOhm
Impedance @ Frequency 480 Ohms @ 10 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.965" L x 1.004" W (24.50mm x 25.50mm)
Height (Max) 0.433" (11.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series IHCM-2321AA-10
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 Flat Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 25A
Voltage Rating - AC -
Mfr Vishay Dale
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 120 µH @ 100 kHz