IHD1BH681L
Vishay Dale
Producto No:
IHD1BH681L
Descripción:
FIXED IND 680UH 410MA 1.5 OHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 280mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 410 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 680 µH