IHD3BH153L
Vishay Dale
Producto No:
IHD3BH153L
Descripción:
FIXED IND 15MH 200MA 10.7 OHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 150mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10.7Ohm Max
Inductance 15 mH