Hogar / Fixed Inductors / IHHP0805ZHER2R2M01
minImg
IHHP0805ZHER2R2M01
Vishay Dale
Producto No:
IHHP0805ZHER2R2M01
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
0805
Descripción:
IHHP-0805ZH-01 2.2 20% ER E3
En stock : 9253
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.9A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 2.2 µH