Hogar / Fixed Inductors / IHHP1008AZERR47M01
minImg
IHHP1008AZERR47M01
Vishay Dale
Producto No:
IHHP1008AZERR47M01
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 470NH 4.1A 34 MOHM SMD
En stock : 2750
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 34mOhm Max
Inductance 470 nH