Hogar / Fixed Inductors / IHLD2525GGER100M5A
minImg
IHLD2525GGER100M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLD2525GGER100M5A
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Nonstandard, 4 Lead
Descripción:
FIXED IND 10UH 4.1A 66.34MOHM SM
En stock : 401
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 3.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.301" (7.65mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Nonstandard, 4 Lead
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 66.34mOhm Max
Inductance 10 µH
Series IHLD-5A
Type -
Package / Case Nonstandard, 4 Lead
Frequency - Self Resonant 16.6MHz