Hogar / Fixed Inductors / IHLD2525GGER150M5A
minImg
IHLD2525GGER150M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLD2525GGER150M5A
Descripción:
FIXED IND 15UH 3.2A 95.8MOHM SMD
En stock : 367
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.301" (7.65mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 95.8mOhm Max
Inductance 15 µH
Package / Case Nonstandard, 4 Lead
Frequency - Self Resonant 15.1MHz