Hogar / Fixed Inductors / IHLE2020CDER2R2M51
minImg
IHLE2020CDER2R2M51
Vishay Dale
Producto No:
IHLE2020CDER2R2M51
Descripción:
IHLE-2020CD-51 2.2 20% ER E3
En stock : 2190
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 7.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.135" (3.43mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.232" L x 0.216" W (5.89mm x 5.49mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 26mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series IHLE-2020CD-51
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 39.8MHz