Hogar / Fixed Inductors / IHLE2525CDER1R5M5A
minImg
IHLE2525CDER1R5M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLE2525CDER1R5M5A
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Nonstandard, 4 Lead
Descripción:
IHLE-2525CD-5A 1.5 20% ER E3
En stock : 1200
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 11.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.132" (3.35mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Nonstandard, 4 Lead
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 13.2mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series IHLE-2525CD-5A
Type -
Package / Case Nonstandard, 4 Lead
Frequency - Self Resonant 45.9MHz