Hogar / Fixed Inductors / IHLE2525CDER2R2M5A
minImg
IHLE2525CDER2R2M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLE2525CDER2R2M5A
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Nonstandard, 4 Lead
Descripción:
IHLE-2525CD-5A 2.2 20% ER E3
En stock : 1023
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 10.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.132" (3.35mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Nonstandard, 4 Lead
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 18.3mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series IHLE-2525CD-5A
Type -
Package / Case Nonstandard, 4 Lead
Frequency - Self Resonant 31.2MHz