Hogar / Fixed Inductors / IHLE2525CDER4R7M5A
minImg
IHLE2525CDER4R7M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLE2525CDER4R7M5A
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Nonstandard, 4 Lead
Descripción:
IHLE-2525CD-5A 4.7 20% ER E3
En stock : 2255
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 5.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.132" (3.35mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.284" L x 0.280" W (7.21mm x 7.12mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Nonstandard, 4 Lead
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 38.4mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series IHLE-2525CD-5A
Type -
Package / Case Nonstandard, 4 Lead
Frequency - Self Resonant 25.5MHz