Hogar / Fixed Inductors / IHLE3232DDER150M5A
minImg
IHLE3232DDER150M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLE3232DDER150M5A
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Nonstandard, 4 Lead
Descripción:
IHLE-3232DD-5A 15 20% ER E3
En stock : 490
Precio Ext
  • 500
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 3.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.174" (4.42mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.350" L x 0.344" W (8.89mm x 8.74mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Nonstandard, 4 Lead
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 66.34mOhm Max
Inductance 15 µH
Series IHLE-3232DD-5A
Type -
Package / Case Nonstandard, 4 Lead
Frequency - Self Resonant 10MHz