Hogar / Fixed Inductors / IHLP1616BZERR10M0H
minImg
IHLP1616BZERR10M0H
Vishay Dale
Producto No:
IHLP1616BZERR10M0H
Descripción:
FIXED IND 100NH 14A 5.9 MOHM SMD
En stock : 3447
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 36A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 14 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.160" L x 0.160" W (4.06mm x 4.06mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.9mOhm Max
Inductance 100 nH
Series IHLP-1616BZ-0H
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 485MHz